Çocuk Acil Tıp Kongresi 2014 ANKARA

Değerli meslektaşlarımız,

Ankara’da 26-28 Mart 2014 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Çocuk Acil Tıp Derneği işbirliği ile düzenlenecek olan 3. Çocuk Acil Tıp Kongresi ve 1.Çocuk Acil Tıp Hemşireliği Sempozyumu’na sizleri davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız.

Kongre öncesinde (24-25 Mart 2014) Amerikan Pediatri Akademisi (AAP) ve Amerikan Acil Tıp Derneği (ACEP) tarafından onaylı APLS: Çocuk Acil Tıp ve ÇATD: Çocuk Acil Triyaj ve Değerlendirme kursları ile çocuk acil servis ekiplerinin tıbbi bilgi ve becerilerinin yarıştırıldığı PEDİRALLİ yapılacaktır. Kongremizin bilimsel programında çocukluk yaş grubunda sık görülen acil durumlar ve çocukluk çağı travmalarına bütüncül yaklaşımın ele alındığı panel ve konferanslar yer alacaktır.

Çocuk Acil Tıp Kongresi’nin temel amacı;

Konularında uzman akademisyenler ile acil tıp hizmeti veren değerli kurum/kuruluş temsilcileri ve uygulayıcılarını bir araya getirmek; güncel bilgiler ve deneyimler ışığında ülkemizde çocuk acil hastaya yaklaşım uygulamalarını değerlendirmektir.

Kongremizin sadece çocuk acilde çalışan sağlık personeline değil, çocuk hasta bakımı ile uğraşan tüm sağlık personeline faydalı olacağını düşünüyor ve sizlerin katılımı ile daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Ankara’da sizlerle buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

 

Doç. Dr. Okşan Derinöz                           Doç. Dr. Deniz Tekin
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi               Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Kongre Eşbaşkanı                                    Kongre Eşbaşkanı

 

Detaylı Bilgi İçin : http://cocukaciltipkongresi.org/

Çocuk Acil Tıp Derneği: 1379 Sk. No:57 Efes İş Hanı A Blok K:3 D:303, Konak, İZMİR (0232) 446 06 18 cocukacildernegi@gmail.com
Hızlı zayıflamanın en güzel yolu Dukan Diyeti ile çok kolay zayıflayın, anında zayıflayın, En kolay ve zayıflama yöntemlerinden biri olan Karatay Diyeti ile kitaplar okuyarak ve bilgi edinerek ucuza zayıflayın Göbek Eritme bu site sayesinde başarılır.

Gebe ve hamile kalmak isteyen bayanlar için engüzel hamilelik hesaplama sitesi hamilelik belirtileri yayına açılmıştır. ayrıca en kolay saç çıkarma ve saç ekimi yöntemleri de bu sitede yeralmaktadır. Saç ekim fiyatları iiçn bu siteyi ziyaret ediniz.Dukan Diyeti

Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Doğuma hazırlanan birçok kadının en merak ettiği konu gebelik hesaplama süreleridir.Bu bir hafta hafta gebiliğede fayda sağlamaktadır.

Çağımızın en önemli hastalıklarından baş ağrısı tedavisi bitkilerle çok kolay yapılabilmektedir.

York testi hamilelik testi