2013 ANKARA

Değerli Meslektaşlarımız,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Çocuk Acil Tıp Derneği işbirliği ile düzenlenecek olan Çocuk Acil Tıp Bahar Toplantısı’na sizleri davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız. 

Toplantımızın bilimsel programında çocukluk çağı travmalarına bütüncül yaklaşımın ele alındığı panel ve konferanslar yer alacaktır. Toplantımızın temel amacı; konularında uzman akademisyenler ile acil tıp hizmeti veren değerli kurum/kuruluş temsilcileri ve uygulayıcılarını bir araya getirmek; yeni bilgiler ve deneyimler ışığında ülkemizde travmalı çocuğa yaklaşım uygulamalarını değerlendirmektir. 

10-11 Mayıs 2013 tarihinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Kampüsü 50. yıl Amfisinde gerçekleştirmeyi planladığımız Bahar Toplantısı’nın sizlerin katılımı ile daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Ankara’da sizlerle birlikte olmak dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

 

Doç. Dr. Deniz TEKİN  

Sempozyum Başkanı

 

Prof. Dr. Durgül ÇELİK YILMAZ

Çocuk Acil Tıp Derneği Başkanı

Toplantı Bilimsel Programı İçin Tıklayınız

Çocuk Acil Tıp Derneği: 1379 Sk. No:57 Efes İş Hanı A Blok K:3 D:303, Konak, İZMİR (0232) 446 06 18 cocukacildernegi@gmail.com
Hızlı zayıflamanın en güzel yolu Dukan Diyeti ile çok kolay zayıflayın, anında zayıflayın, En kolay ve zayıflama yöntemlerinden biri olan Karatay Diyeti ile kitaplar okuyarak ve bilgi edinerek ucuza zayıflayın Göbek Eritme bu site sayesinde başarılır.

Gebe ve hamile kalmak isteyen bayanlar için engüzel hamilelik hesaplama sitesi hamilelik belirtileri yayına açılmıştır. ayrıca en kolay saç çıkarma ve saç ekimi yöntemleri de bu sitede yeralmaktadır. Saç ekim fiyatları iiçn bu siteyi ziyaret ediniz.Dukan Diyeti

Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Doğuma hazırlanan birçok kadının en merak ettiği konu gebelik hesaplama süreleridir.Bu bir hafta hafta gebiliğede fayda sağlamaktadır.

Çağımızın en önemli hastalıklarından baş ağrısı tedavisi bitkilerle çok kolay yapılabilmektedir.

York testi hamilelik testi