2013 ANKARA

Değerli Meslektaşlarımız,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Çocuk Acil Tıp Derneği işbirliği ile düzenlenecek olan Çocuk Acil Tıp Bahar Toplantısı’na sizleri davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız. 

Toplantımızın bilimsel programında çocukluk çağı travmalarına bütüncül yaklaşımın ele alındığı panel ve konferanslar yer alacaktır. Toplantımızın temel amacı; konularında uzman akademisyenler ile acil tıp hizmeti veren değerli kurum/kuruluş temsilcileri ve uygulayıcılarını bir araya getirmek; yeni bilgiler ve deneyimler ışığında ülkemizde travmalı çocuğa yaklaşım uygulamalarını değerlendirmektir. 

10-11 Mayıs 2013 tarihinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Kampüsü 50. yıl Amfisinde gerçekleştirmeyi planladığımız Bahar Toplantısı’nın sizlerin katılımı ile daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Ankara’da sizlerle birlikte olmak dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

 

Doç. Dr. Deniz TEKİN  

Sempozyum Başkanı

 

Prof. Dr. Durgül ÇELİK YILMAZ

Çocuk Acil Tıp Derneği Başkanı

Toplantı Bilimsel Programı İçin Tıklayınız

Çocuk Acil Tıp Derneği: 1379 Sk. No:57 Efes İş Hanı A Blok K:3 D:303, Konak, İZMİR (0232) 446 06 18 cocukacildernegi@gmail.com
Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.