2011 MARDİN

 

(Toplantı Duyurusunun Tamamını İndirmek İçin Tıklayınız)

Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Acil Tıp Derneği tarafından 23-27 Nisan 2011 tarihinde Mardin’de düzenlenecek olan 2. Bahar Toplantısına sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız. 

Sempozyumda pediatride sık rastlanan aciller ve çocuk hastaya bütüncül yaklaşım getiren temel konular ve sorunların ele alındığı konferanslar, paneller ve interaktif toplantılar yer alacaktır. Sempozyumun bilimsel içeriğinde bölgesel olarak sık karşılaşılan acil durumlara öncelik verilecektir. 

Sempozyum öncesinde (23-24 Nisan 2011) Amerikan Pediatri Akademisi ve Amerikan Acil Hekimleri Birliği (ACEP) tarafından onaylı  APLS: Çocuk Acil Tıp kursu yapılacaktır. Yine sempozyum öncesinde T.C Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü işbirliği ile derneğimiz tarafından geliştirilen, acil sağlık hizmetlerinde çalışan sağlık personeline yönelik Hastane Öncesi Çocuk Acil Tıp kursu yapılacaktır.

Mimarisi ve çok renkli kültürlülüğü ile tanınan Mardin’de gerçekleştirilecek olan toplantımızın hem sosyal hem de bilimsel açıdan doyurucu geçeceğine inanıyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Nedret Uzel

Çocuk Acil Tıp Derneği Başkanı

Çocuk Acil Tıp Derneği: 1379 Sk. No:57 Efes İş Hanı A Blok K:3 D:303, Konak, İZMİR (0232) 446 06 18 cocukacildernegi@gmail.com
Hızlı zayıflamanın en güzel yolu Dukan Diyeti ile çok kolay zayıflayın, anında zayıflayın, En kolay ve zayıflama yöntemlerinden biri olan Karatay Diyeti ile kitaplar okuyarak ve bilgi edinerek ucuza zayıflayın Göbek Eritme bu site sayesinde başarılır.

Gebe ve hamile kalmak isteyen bayanlar için engüzel hamilelik hesaplama sitesi hamilelik belirtileri yayına açılmıştır. ayrıca en kolay saç çıkarma ve saç ekimi yöntemleri de bu sitede yeralmaktadır. Saç ekim fiyatları iiçn bu siteyi ziyaret ediniz.Dukan Diyeti

Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Doğuma hazırlanan birçok kadının en merak ettiği konu gebelik hesaplama süreleridir.Bu bir hafta hafta gebiliğede fayda sağlamaktadır.

Çağımızın en önemli hastalıklarından baş ağrısı tedavisi bitkilerle çok kolay yapılabilmektedir.

York testi hamilelik testi