2011 MARDİN

 

(Toplantı Duyurusunun Tamamını İndirmek İçin Tıklayınız)

Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Acil Tıp Derneği tarafından 23-27 Nisan 2011 tarihinde Mardin’de düzenlenecek olan 2. Bahar Toplantısına sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız. 

Sempozyumda pediatride sık rastlanan aciller ve çocuk hastaya bütüncül yaklaşım getiren temel konular ve sorunların ele alındığı konferanslar, paneller ve interaktif toplantılar yer alacaktır. Sempozyumun bilimsel içeriğinde bölgesel olarak sık karşılaşılan acil durumlara öncelik verilecektir. 

Sempozyum öncesinde (23-24 Nisan 2011) Amerikan Pediatri Akademisi ve Amerikan Acil Hekimleri Birliği (ACEP) tarafından onaylı  APLS: Çocuk Acil Tıp kursu yapılacaktır. Yine sempozyum öncesinde T.C Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü işbirliği ile derneğimiz tarafından geliştirilen, acil sağlık hizmetlerinde çalışan sağlık personeline yönelik Hastane Öncesi Çocuk Acil Tıp kursu yapılacaktır.

Mimarisi ve çok renkli kültürlülüğü ile tanınan Mardin’de gerçekleştirilecek olan toplantımızın hem sosyal hem de bilimsel açıdan doyurucu geçeceğine inanıyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Nedret Uzel

Çocuk Acil Tıp Derneği Başkanı

Çocuk Acil Tıp Derneği: 1379 Sk. No:57 Efes İş Hanı A Blok K:3 D:303, Konak, İZMİR (0232) 446 06 18 cocukacildernegi@gmail.com
Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.